Tagi

, , , ,

30 358,90 zł, dokładnie taką sumę przekazaliście Państwo podopiecznym Oddziału Hematologii Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w czasie wczorajszego, ósmego już, Świątecznego Koncertu Charytatywnego w toruńskim Dworze Artusa. Niemalże dwadzieścia tysięcy przekazane zostało Fundacji w czasie samej licytacji w czasie koncertu, jak zwykle mistrzowsko przeprowadzonej przez Pana Jacka Beszczyńskiego. Najdroższa bombka, wylicytowana przez Pana Tomasza Stanisławskiego za 3 200 zł, została tuż po odbiorze przekazana na ręce dr Małgorzaty Całbeckiej, by mogła przynieść więcej dobra w czasie kolejnej licytacji. Za ten piękny gest oraz wsparcie od zwycięzców wszystkich licytacji i gości kiermaszu bombek dziękujemy z całego serca.

Serdeczne podziękowania za niezwykle profesjonalny a zarazem ciepły (wręcz rodzinny) występ składamy na ręce formacji „RAZ.DWA.TRZY” z Adamem Nowakiem na czele.

Dziękujemy także za obecność na koncercie Pani Grażyny Rumińskiej, tegorocznej laureatki nagrody „Anioł Hematologii„. W oczekiwaniu na fotorelację z koncertu polecamy Państwa uwadze galerię tegorocznych bombek wystawionych w licytacji, dziękując na sam koniec artystom (tym doświadczonym, oraz tym najmłodszym), bez których dzieła ten koncert nie byłby możliwy.

Za wykonanie fotografii bombek dziękujemy Panu Marcinowi Mentelowi.